24 Set i mostrave të vajrave esencialë_03_1200px

SI MUND T WE RREMTOJM BIZNESI TUAJ?

furnizuesi i shpërndarësit të aromës

Biznes i vogël

Nëse jeni në gjendje të investoni mbi 500 dollarë në një produkt, ne mund t'ju ndihmojmë të prodhoni produktet tuaja, të personalizoni paketimet dhe të arrini ëndrrat e markës tuaj.

aroma-diffuser-shumicë

Ecommerce

Ne mund të shërbejmë të gjitha kërkesat tuaja të e-commerce, duke përfshirë etiketimin privat, ngjitësit FNSKU, transportin në Amazon, dropshipping nga Kina për shitësit e dyqaneve.

aroma-diffuser-shumicë-uk

Paketimi personal

Si një shitës, do të ofroni të njëjtat produkte si konkurrenca juaj. Sure, çmimet më të ulëta mund të ju bëjnë më tërheqës, por përfundimisht do ta bëni biznesin tuaj si humbës. Mos e nënvlerësoni fuqinë e paketimit edhe me markën më të thjeshtë. ne kemi ndërtuar për dropshippers, bizneset e vogla dhe të gjithë në mes.

Etiketa private

Ne bëmë "punën e ndyrë" kështu që ju të mund të përqendroheni në marketing!
Keni nevojë për etiketa të personalizuara? Ju kemi mbuluar. Ne madje mund të ofrojmë shërbime profesionale të dizenjimit dhe produkte private me etiketa me çelës të mbyllur në xhirime më të mëdha.

Le të fillojmë

aroma-diffuser-shumicë-usa

MOQ i vogël

Faqja e produkteve të AromaEasy ofron një gamë të qartë çmimesh ku shitësit me shumicë
mund të marrin oferta të ndryshme sipas kërkesave të shitjeve. Ne gjithashtu ofrojmë shërbim online kërkesë nëse keni nevojë për produkte të ndryshëm për përzierje ose porosi të mëdha

aromë-shpërndarës-shumicë-në Indi

Zhvillimi i Produktit

Nëse keni një ide produkti (fillestar, mbledhje turme), por nuk dini si ta prodhoni, ne ju udhëzojmë hap pas hapi.

aroma-bloom-diffuser-shumicë

Biznes i madh

Ne mund të ofrojmë një çmim më të ulët, deri në 20 persona ekip, dhe më shumë zgjidhje për të mbështetur biznesin tuaj në rritje.

Aromatherapy-diffuser-shumicë

Mimi i drejtë

Struktura jonë e çmimeve është transparente dhe nuk ka asnjë kosto të fshehur në të. Mimi ynë është një nga më konkurruesit në botë dhe është vetëm një pjesë e asaj që fabrikuesit e tjerë amerikanë ose evropianë ju ngarkojnë normalisht. nevoja të fabrikimit dhe montimit të vëllimit të ulët. Ne përpiqemi të bëjmë çmos për të kursyer paratë dhe kohën tuaj.

elektrike-aroma-diffuser-shumicë

Transporti me kohë

Përgjatë viteve, ne jemi krenarë që kemi mbajtur një normë të dorëzimit në kohë prej 99%. Ju mund të zgjidhni DHL dhe shërbime të tjera ndërlidhëse për bilancin e shpejtësisë dhe buxhetit. Ne përdorim vetëm shërbime nga kompani të besueshme dhe me reputacion.

druri-aroma-diffuser-shumicë

24 orë Shërbimi ndaj klientit

Kurdoherë që të keni ndonjë problem, gjithmonë mund të arrini tek një person i shërbimit të klientit të drejtpërdrejtë për t'iu përgjigjur postave elektronike ose mesazheve tuaja.

Programi i Transportit të Barkës

Ju e Shisni, Ne Dërgojmë atë,
Ju Mbani Fitimin.

Get filluar tani
Shërbimet FBA

Shërbimet e FBA

Porositë tuaja dërgohen direkt në qendrat e përmbushjes së Amazon. Markë opsionale në shtëpi dhe bundling në dispozicion.

Bleni sipas katalogut

Vajra esencialë me shumicë me një ndalesë

vajra esencialë me shumicë

Vajra esencialë me shumicë 

Blej Vajra esencialë me shumicë me shumicë në Aromaeasy. Mostra e disponueshme për të gjithë Vaj esencial me shumicë produkte, Bleni me cilësi të lartë esencë vajtore aksesorë të vajit esencial me çmimet më të mira, Eksploroni përzgjedhjen e madhe të Aromaeasy vajra esencialë me shumicë dhe bashkëpunëtorët e aromaterapisë.

Lexo më shumë

Aromaeasy si furnizuesi kryesor i vajrave esencial me shumicë.

Vajra esenciale janë alternativa të sigurta dhe natyrale ndaj barnave sintetike si tabletat, kremrat, pilulat dhe supozitorët. Vajra esencialë të pastër me shumicë janë bërë nga pjesë të ndryshme të bimëve duke përfshirë lulet, lëvoren, farat, lëvoren dhe rrënjët.

Furnizime me vaj esencial me shumicë

Ne jemi një shitës me pakicë kryesor furnizues me shumicë i vajrave esenciale, duke përfshirë cilësinë më të mirë dhe përzgjedhjen më të madhe me çmimet më të ulëta. Në Aromë, ne ofrojmë vajra esencialë të cilësisë së lartë për klientët me pakicë dhe me shumicë. Ne ofrojmë një përzgjedhje të gjerë të aromave në të gjitha madhësitë, në mënyrë që vizitorët të mund të gjejnë të përsosurën vaj esencial për nevojat e tyre.

Blini në Prodhuesin e Vajrave Esencialë

Blini vajra esencialë me shumicë nga ne me çmimet më të ulëta. Gama jonë e gjerë e vajra esencial me shumicë me shumicë përfshin vajra të klasës premium dhe organike. Ne ofrojmë vlerë të madhe për biznesin tuaj cilësor dhe ofrojmë raporte për porositë e bëra nga klientët, si dhe informacione të tjera që kanë të bëjnë me biznesin tuaj.

Vajra esencialë të lirë

Furnizues i lirë i vajrave esencialë me shumicë, blini vaj esencial me çmimin më të ulët dhe dërgesë të menjëhershme.

Aromaeasy bën gamën më gjithëpërfshirëse të vajrave esencialë të cilësisë së lartë, të shkallës terapeutike në tokë. Vajrat tanë esencialë 100% të pastër, produktet jotoksike dhe natyrale mund të përdoren si pastrues, deodorues ose aroma në ambientet e shtëpisë dhe zyrës. Ne ofrojmë një madhësi që varion nga 5ml deri në 25L. Aromaeasy është vajra esencialë të farmacisë me shumicë prodhim furnizues me shumicë.

Dyqan furnizimesh me aromaterapi

Furnizime Aromaterapie, furnizime me shumicë për aromaterapinë. Ne ofrojmë produkte të aromaterapisë që i përshtaten të gjitha nevojave tuaja. Blini me shumicë furnizime të aromaterapisë në internet dhe kurseni para për produktet tuaja të preferuara.

Vajra esenciale ne shitje

Gjej furnizues me shumicë të vajrave esencialë dhe prodhuesi. Vajra esenciale cilësore me shumicë, çmime me shumicë, vajra esencialë në shitje, dhe shpërndarje të shpejtë.

Vendi më i mirë për të blerë vajra thelbësorë

Aromaeasy është vendi më i mirë për të blerë vajra thelbësorë nga furnitorët me shumicë. Aromaeasy është një distributor dhe prodhues kryesor i mbi 200+ vajrave esencialë të njohur dhe përzierjeve të vajrave esencialë. Aromaeasy ofron përzgjedhjen më të gjerë të të gjitha markave kryesore në Amerikën e Veriut, me mijëra produkte…

Shishe të mëdha me vajra esencialë

Aromaeasy është një furnizues me shumicë dhe pakicë i vajrave esencialë. Nga shishet e vogla teke, tek porositë e mëdha me shumicë, përzgjedhja jonë e gjerë e vajrave thelbësorë me cilësi të lartë dhe të lira mund të gjendet këtu në Aromaeasy.

Përzierjet e pronarit

Zbuloni përfitimet tona shëndetësore përzierjet e vajit thelbësor. Kemi një gamë të gjerë aromash, ekstraktesh dhe Receta me vaj esencial që janë perfekte për përdorime relaksuese dhe me shumë qëllime.

Lexo më shumë

Shtoni një trajtim ndijor në vajrat tuaja esenciale me këto përzierje vajrash esencialë me erë më të mirë. Secila nga këto përzierje për vajra esencialë është krijuar për të ndihmuar në kthimin e trupit, mendjes dhe emocioneve në harmoni, në mënyrë që të shijoni sezonin e festave me gëzim.

Pavarësisht nëse jeni pas produkteve natyrale, ose thjesht dëshironi të përdorni produktet me cilësi më të mirë në dorë, ne e kemi atë përzierjet më të mira të vajrave esencialë në dispozicion. Bie dimër janë kohë të shkëlqyera për të provuar disa shtesa të reja në tuajin grumbullimi i vajit esencial, me përzierjen tonë të vajrave esencialë, kjo përzierje qetësuese e vajrave esenciale sigurisht që do ta bëjë këdo të ndihet i qetë.

Këtu do të gjeni një përzgjedhje të përzierje kreative të vajrave esencialë që janë krijuar për t'ju bërë të ndiheni energjikë në muajt e ftohtë të dimrit. Këto përzierje të mira vajrash esencialë janë formuluar me mjeshtëri për të siguruar gjithçka natyrale energji, mirëqenie dhe relaksim. Vajra esenciale janë një nga mjetet më të gjithanshme dhe efektive për të deodoruar, pastruar dhe balancuar në mënyrë natyrale trupin tuaj. Me përzgjedhjen tonë të gjerë të OE projektuar për të mbështetur shëndetin dhe mirëqenien tuaj, ne kemi përzierje perfekte për ju, si p.sh përzierjet e vajrave esencialë për gjumë, vajra esenciale përzihen për ankthindhe përzierjet e vajrave esencialë për dhimbje koke.

përzierjet e vajit thelbësor
vajra esenciale-etiketë private-09

Vaj esencial me etiketë private

Prodhimi Aromaeasy është i juaji vajra esencialë me etiketë private furnizues me shumicë. Ne ju ofrojmë produkte të cilësisë më të lartë me çmime të lira. Pa minimum porosinë fillestare, dizajnoni etiketën e markës tuaj falas

Lexo më shumë

Atëherë ne mund të ndihmojmë! Ne mund të punojmë si një prodhues i vajrave esencial me etiketë private që do të sigurojë që emri juaj në shishe dhe produkti juaj të marrë testimin e kontrollit të cilësisë.

Vizioni i vajra esencialë me etiketë private ju ofrojnë mundësinë për të zgjeruar biznesin tuaj dhe të jeni në gjendje të shesni një shumëllojshmëri produktesh me shpenzime minimale. Jonë vajra esencialë të pastër dhe me cilësi të lartë ofrohen në madhësi të ndryshme, kështu që ju mund të plotësoni nevojat e klientëve tuaj. Gjithashtu kemi një shumëllojshmëri të vajrave esenciale me etiketë private opsione që do t'ju lejojnë të plotësoni nevojat e secilit klient.

Produktet tona janë bërë me përbërës të cilësisë më të lartë në dispozicion, gjithçka është në paketimin e saj origjinal. Ne gjithashtu mundemi personalizoni etiketën tuaj private të vajit esencial përzihet për t'iu përshtatur markës suaj me etiketa autentike, madhësi shishe dhe më shumë! Nëse doni të bëni një emër për veten tuaj në industrinë e vajrave thelbësorë, ne mund t'ju ndihmojmë. Jonë programe ekskluzive të etiketës private ju lejon të shisni produktet tuaja me një çmim që është tërheqës për konsumatorët dhe fitimprurës për ju.

Etiketat e vajit esencial të personalizuar

Ne ofrojmë etiketa vaji esencial me porosi me shumicë në Shtetet e Bashkuara dhe ndërkombëtarisht. Etiketat tona përdorin materiale të papërshkueshme nga uji dhe kanë aroma nga markat tona më të njohura dhe më të shitura.

Vajrat esencialë të etiketës së bardhë

Aromaeasy është një premium vaj esencial me etiketë të bardhë prodhues, duke ofruar përbërës unikë për markat dhe kompanitë më të mira. Vajrat tanë esencialë 100% të pastër, të ofruar nga furnitorë të akredituar, ju ndihmojnë ta bëni produktin tuaj më të mirë edhe më të mirë.

Vaj esencial etiketë private me shumicë

Prodhimi Aromaeasy është lider vaj esencial me shumicë furnizuesi i etiketës private. Aromaeasy manufacturing është një tregtar i autorizuar i të gjitha produkteve të paraqitura në katalogun tonë me shumicë. Ne ofrojmë cilësi të lartë dhe shërbim të shkëlqyer ndaj klientit me një çmim të drejtë, duke përfshirë transportin e shpejtë.

Vaj esencial Roll-on

Nëse vuani nga ankthi ose çrregullime të tjera të lidhura me ankthin ose e keni të vështirë të flini, ne kemi vajra esenciale me roll-on për ty!

Lexo më shumë

 Vizioni i Roll Thelbësor mund t'ju ofrojë gjithë qetësinë dhe relaksimin që ju nevojitet, ndërkohë që ata bëjnë magjinë e tyre për t'u shpërndarë në ajrin tuaj. Përjetoni më të mirën e natyrës në një shishe të vetme me tonën vaj esencial parfum roll-on. Me aromat ngushëlluese dhe relaksuese të livandës dhe barit të limonit, jona rrotulla për vajra esencialë janë të lehta për t'u përdorur dhe të lehta për t'u dashuruar.

Rrotulloni vajra esencialë është një vaj aromatik natyral në një shishe të lehtë për t'u përdorur. Të vajra esencialë të aromaterapisë, mund të përdoret drejtpërdrejt ose të shtohet në një vaj mbajtës me një top rul. Është një mënyrë e mrekullueshme për të integruar aromat tuaja më të preferuara në jetën tuaj të përditshme.

A Parfum me vaj esencial i përshtatshëm për udhëtime, kjo mënyrë e përshtatshme për të përdorur OE do të thotë që ju mund të merrni aromën tuaj të preferuar kudo që të shkoni. Është kaq e lehtë për t'u aplikuar, thjesht rrotulloni një top të fortë rrotullues dhe aplikojeni EO direkt në pikat e pulsit ose kyçet e dorës. A parfum luksoz me vaj esencial me vaj esencial është një mënyrë e thjeshtë për të shtuar ndjenjën e luksit dhe bukurisë në thonjtë tuaj. Jonë vajrat më të mirë esencial të mbështjellë është bërë nga vajrat e cilësisë më të mirë dhe përfshin vetëm vajra esencialë të pastër të cilësisë më të lartë. Roll-on vaj esencial livando roll-on vaj esencial menteje janë të përhapura në dyqanin tonë.

Rrotulloni vaj parfumi

Aromë Vaj parfumi Roll-on është një përzierje vajrash esencialë që shtojnë një aromë të këndshme në lëkurën tuaj. Ky vaj i parfumuar është i shkëlqyeshëm për çantat e dorës dhe vende të tjera ku dëshironi të freskoheni. Shishet e rrotulluara janë të lehta për t'u përdorur dhe aplikohen thjesht duke u rrotulluar në pëllëmbën e dorës dhe duke i fërkuar së bashku me gishtat. Aromë e lehtë Vaj Parfumi Roll-On disponohet në 70 aroma të ndryshme, kështu që ju mund të përshtatni çdo rast apo personalitet me aromën perfekte!

Vaji esencial rrokulliset

Mirë se vini në Aromaeasy, Nga aromaeasy me shumicë Ne ofrojmë Roll me vaj esencial me çmimin më të mirë, çmimin me shumicë dhe zbritjen. ju mund të merrni produktin me shumicë Aromaeasy me një çmim të lirë, vaj livando roll on furnizues Shitje me shumicë.

rrotull esencial mbi vajra
Difuzorë me shumicë

Difuzorët e vajrave esencialë

Përhapësit thelbësorë të vajit janë një mënyrë e lehtë dhe argëtuese për të mbushur shtëpinë ose zyrën tuaj me aromën natyrale të çdo vaji esencial. Këto shpërndarës për vajra esencialë ofrojnë një alternativë që kursen hapësirë ​​për qirinjtë, të cilët mund të shkrihen lehtësisht me kalimin e kohës.

Lexo më shumë

Vizioni i Difuzorët më të mirë për vajrat esencialë kanë termometra dixhitalë, në mënyrë që të shmangni hedhjen e vajrave aromatike në përbërës që mund të digjen.

Vizioni i vajra esenciale tek difuzorët janë krijuar për të krijuar një ndjenjë qetësimi. Aroma e vajrave esencialë tuaj të preferuar do të mbushë ajrin në shtëpinë ose makinën tuaj, duke sjellë rehati, bukuri dhe mirëqenie kudo që të shkoni. Më e mira nga të gjitha, e jona Difuzorë makinash me vaj esencial janë të lehta për t'u përdorur, pa parametra të komplikuar apo kohëmatës të nevojshëm—thjesht shtoni ujë dhe ngrohtësia e llambës do të bëjë të gjithë punën! Ne kemi përfshirë gjithashtu këshilla dhe informacione të dobishme se si të përfitoni sa më shumë nga shpërndarësi juaj, në mënyrë që të mund të shijoni një furnizim të pakufizuar të mirësisë natyrore gjatë gjithë ditës.

Plotëso lagështues shpërndarës i vajit esencial me ujin që dëshironi të lagni, më pas shtoni katër pika të vajit tuaj esencial të preferuar. Shmangni hedhjen e më shumë se katër pikave në a shpërndarës i vajit esencial të qelqit pasi kjo mund të shkaktojë prishjen e vajit esencial. Jepni një shpërndarës me vajra esencialë një rrotullim dhe shijoni mjegullën aromatike që mbush shtëpinë tuaj me aroma të këndshme!

Komplet Vaji esencial

Dëshironi të gjeni komplete vajrash esencialë që janë të përshtatshëm për ju? Ne kemi komplete për çdo nivel të përvojës. Tona kompletet më të mira të vajrave esencialë janë të lehta për t'u përdorur dhe përfshijnë shumë lloje të preferuarat tuaja vajra esencialë të aromaterapisë. Blini sot!

Lexo më shumë

Vajra esenciale janë një mënyrë natyrale për të promovuar një shëndet të mirë dhe mund t'ju ndihmojë të eliminoni natyrshëm shqetësimet fizike dhe emocionale. Bleni zgjedhjen tonë të komplete vajrash esencialë me cilësi të lartë dhe zgjidhni komplet perfekt për ty!

Ne jemi një furnizues i besueshëm dhe i besueshëm i komplete fillestare për vajra esencialë, duke përfshirë difuzerin më të mirë me vajra esencialë të pastër më efektivë. Për ata që janë të interesuar në aromaterapinë dhe produktet natyrore shëndetësore, wkomplete vaji me shumicë dhe pakicë janë një mundësi e shkëlqyer për të filluar një biznes ose për të zgjeruar kompaninë tuaj ekzistuese duke shitur vajrat tuaja. Ne ofrojmë më të mirën Kompleti fillestar i vajit esencial me difuzor.

komplet vaji esencial
vajra esenciale me shumicë

Vajra esencialë me shumicë

Nëse jeni duke kërkuar për të blerë vajra esenciale me shumicë, ne kemi një inventar të gjerë të produkteve të aromaterapisë me shumicë. Blini vaj esencial livando, vajra esenciale organike, dhe më shumë me çmime të shkëlqyera.

Lexo më shumë

Vajra thelbësore apoterike ju ofron mundësinë për të blerë një vëllim të madh të vajit tuaj të preferuar esencial të pastër të maceruar ose të distiluar me përfitimet e shtuara të pastërtisë, cilësisë dhe vlerës organike. Tona dru kedri pjesa më e madhe, ftemjan, vajrat e livandës janë të pastra, të paholluara dhe të gatshme për përdorim menjëherë nga paketimi i tyre.

Vajra esenciale organike me shumicë janë mënyra më e mirë për të kursyer para dhe për të shijuar përfitimet e vajrave esencialë nga furnizuesit me shumicë me shumicë. Vajra esenciale me shumicë me shumicë jane shitur. Ti mundesh blini vajra esencialë me shumicë nga faqja jonë në një sërë madhësish dhe peshash të ndryshme, në mënyrë që të mund të blini shumën e saktë që dëshironi pa pasur nevojë të shpenzoni aq shumë para dhe kohë.

Ju mund të blej vajrat thelbësorë më të mirë nga kjo faqe interneti. Ju vetëm duhet të zgjidhni vajra esenciale me shumicë (për të cilën ju jeni të kënaqur, për të mbajtur një reputacion të mirë). Pastaj shkoni përpara dhe bëni porosinë tuaj në internet. Ne kemi një garanci të dorëzimit në kohë!

Vajrat Bulk Carrier

Vajra transportues përdoren për të holluar vajrat esencialë, duke shtuar konsistencë dhe aromë të qëndrueshme. Këto vajra bartës për vajra esencialë Përbëhen nga yndyrna dhe jo nga uji, duke i bërë ato një mjet të përsosur për parfum.

Lexo më shumë

disa vajrat më të mirë transportues mund të përdoret edhe më vete si hidratues ose kondicioner.

Vajra bartës të vajit esencial bartin vajra esencialë në lëkurë dhe flokë. Lista e vajrave transportues mund të shtohet në një gamë të gjerë produktesh, duke përfshirë kujdesin e lëkurës, grimin, locionet, larjet e trupit dhe sapunët. Vajra transportues ndihmoni në dërgimin e përzierjeve tuaja të vajrave esencialë në sistemin e shpërndarjes që keni zgjedhur për përfitime maksimale.

Vaji transportues lejohet të aplikohet në shumë mënyra. Ata nuk duhet të përdoren rreptësisht me vajra esencialë. Vajra transportues klasifikohen në bazë të aktiviteteve të tyre funksionale primare, sipas përbërësve mbizotërues të bimëve dhe vetive fizike.

Vaj mbartës për hollimin e vajrave esencialë ose komponimet bartëse janë të nevojshme për përzierjen e vajrave esenciale me ujë. Vajra transportues ndihmoni vajrat esenciale të përthithen në lëkurë, gjë që nuk është e mundur nëse lëkura juaj është e yndyrshme ose e plasaritur. 

Vaj transportues me shumicë
Menuja e ruajtjes së vajit esencial

Magazinimi i vajit esencial

Mbani vajrat tuaja esenciale të sigurta me Qese për ruajtjen e vajit esencial. Kjo me stil kuti magazinimi është ideale për ruajtjen e ndonjë vaji esencial gjatë procesit të transportit ose kur është i ekspozuar në shtëpinë tuaj.

Lexo më shumë

Një ide e shkëlqyer dhuratë për entuziastët e vajrave esencialë, kjo enë plastike elegante përshtatet në mënyrë të përkryer në shumicën e kavanozëve standardë dhe me grykë të gjerë. Përfshin një kapak për t'i mbajtur vajrat tuaja të freskëta ndërsa ato qëndrojnë me hijeshi brenda.

Ne ofrojmë më të mirën kontejnerë për ruajtjen e vajrave esencialë për ruajtjen e vajrave tuaj të preferuar dhe më të përdorur. Jonë kutitë më të mira të ruajtjes së vajit esencial janë krijuar për të mbrojtur vajrat tuaja të çmuara nga drita, nxehtësia, lagështia dhe rreziqe të tjera mjedisore. Një raft për ruajtjen e vajit esencial do të ruajë cilësinë e përzierjeve tuaja për një kohë të gjatë.

Ne rezervojmë kutia më e mirë e ruajtjes së vajit esencial, kuti druri për ruajtjen e vajit esencialdhe kutitë më të mira të ruajtjes së vajit esencial në dispozicion. Të gjitha tona kuti për ruajtjen e vajit esencial janë bërë me majë druri të ngurtë dhe përfundim jo toksik që është i sigurt për ju dhe familjen tuaj.

Mbajtëse difuzeri

Kutia e mbajtësit të vajit esencial është prej druri, mund ta përdorni për vete ose për të tjerët. Ju do ta merrni atë në çdo kohë dhe kudo. Mund të kaloni një kohë të mirë me miqtë dhe anëtarët e familjes ose edhe në banjë duke e përdorur atë!

Lexo më shumë

kjo mbajtëse vaji esencial prej druri është e përkryer si një dhuratë për miqtë, familjen ose këdo që pëlqen të përdorë vajra esencialë.

Vajrat esencialë janë të rëndësishëm në shumë shtëpi. Kjo mbajtëse druri për vajra esencialë është një mënyrë elegante për t'i ruajtur ato dhe për t'i mbajtur vajrat tuaja të çmuara të sigurta dhe të sigurta. Me shumë ndarje, do të jeni në gjendje të përzieni dhe përputhni llojet e vajrave që preferoni, duke mbajtur gjithçka të organizuar dhe të lehtë për t'u aksesuar.

La Mbajtëse shishe me vaj esencial është një mënyrë e thjeshtë dhe efektive për të ruajtur, ekspozuar dhe përdorur vajin tuaj esencial të preferuar. Të Raft mbajtës i vajit esencial është bërë nga druri cilësor, duke e bërë raftin të qëndrueshëm dhe të qëndrueshëm. Një raft ekrani me vaj esencial mund të përdoret si e përditshme raft vaj esencial, një ide dhuratë për nënat apo beqarët e rinj, apo edhe një ide dhuratë për personin e ndërgjegjshëm për shëndetin në jetën tuaj. Kjo Ekran i vajit esencial prej druri do të jetë një shtesë e shkëlqyeshme për çdo tavolinë kuzhine ose banjo!

mbajtës vaji esencial
ruajtjen e vajit esencial

essKëllëf mbajtës i vajit

Kuti transporti me vajra esencialë është një mënyrë e përshtatshme për të bartur vajrat tuaj esencialë të preferuar në lëvizje. Është i përshtatshëm për udhëtime, shëtitje dhe kampe. Me blerjen e kësaj çantë transporti me vaj esencial, do të merrni një profesionist dhe të ripërdorshëm qese vaj esencial, i cili është i lehtë për t'u pastruar dhe përdorur.

Lexo më shumë

kjo çantë udhëtimi me vaj esencial është mënyra më e mirë për të mbajtur vajrat esencialë të organizuar dhe larg konsumimit të përditshëm. Kjo vaj thelbësor çantë bartëse ju lejon të aksesoni me lehtësi koleksionin tuaj të vajrave esencialë pa kompromentuar cilësinë ose sigurinë. Është bërë nga një material i qëndrueshëm që mund të marrë çdo peshë dhe ka xhepa të shumtë për aksesorë të vegjël dhe hapësirë ​​ruajtëse.

Mbani vajrat tuaja esenciale me stil me këtë çantë mbajtëse me vaj esencial. E bërë nga materiali të qëndrueshëm dhe e ndërtuar për të qëndruar, qese me rul me vaj esencial përshtatet lehtësisht me disa shishe të përzierjeve ose aromave tuaja të preferuara të vajit. I përshtatshëm për ruajtjen e sasive të vogla të vajrave më të mëdha si vaji i farës së trëndafilit ose livando, ky i dobishëm qese për ruajtjen e vajit esencial mbajtësi është gjithashtu i dobishëm kur udhëtoni.

Kuti druri me vaj esencial

Ne pamë nevojën për një mënyrë të lehtë për t'u përdorur dhe pa bujë për të ruajtur dhe organizuar vajrat tuaja esenciale. Kuti me vaj esencial është zgjidhja juaj. Kjo kuti e përshtatshme do të përmbajë të gjitha produktet tuaja të preferuara organike në ndarje të organizuara. Ai gjithashtu përmban një veçori të koduar me ngjyra në mënyrë që të mund të gjeni lehtësisht vajrat që kërkoni.

Lexo më shumë

A jeni gjithmonë në kërkim të përzierjes së duhur të vajrave esencialë? Nëse po, atëherë është koha për t'u organizuar me Kuti druri për ruajtjen e vajit esencial. Kjo organizator i kutisë së vajit esencial do t'i mbajë vajrat tuaja të organizuara dhe të sigurta në mënyrë që të gjeni të duhurin në asnjë kohë. Kuti për ruajtjen e vajit esencial me sirtarë përmban një përfundim të bukur, i cili përfshin raftet prej druri natyral dhe një fletë xhami të shkrirë me rezistencë të rëndë për të mbajtur të gjitha përzierjet tuaja të mbrojtura nga rrezet e diellit dhe dëmtimet e nxehtësisë. Të kuti për ruajtjen e vajrave esenciale vjen gjithashtu me një majë që mbyllet që mbron përmbajtjen tuaj nga fëmijët dhe kafshët shtëpiake kureshtare! Pa marrë parasysh se për çfarë është, tonë kuti druri për vajra esencialë është perfekt për mbledhësit e vajrave esencialë ose për këdo që mbledh produkte natyrale.

Vizioni i kuti vaji esencial me porosi është bërë me dru dhe ka një dizajn unik për ta bërë atë të bukur dhe funksional. Kjo mbajtëse kuti vaji esencial është vendi i përsosur për të ruajtur të gjitha vajrat tuaja, duke e mbushur atë me opsionet më të mira të disponueshme në faqen tonë të internetit.

kuti me vaj esencial
shishe me vaj esencial

Shishe me vaj esencial

Gjithçka që ju nevojitet për vajrat tuaja esenciale! Ne kemi shishet më të mira për rrotullim dhe ruajtjen e vajit tuaj. Tona shishe qelqi janë të sigurta për ruajtje afatgjatë dhe ruajnë pastërtinë e vajrave tuaj.

Lexo më shumë

 Ju mund të zgjidhni shishe nga madhësitë 5ml / 10 ml / 15 ml / 20 ml / 30 ml / 50 ml / 100 ml / 1oz / 2oz / 3oz / 4oz që i përshtaten nevojave tuaja. Tona rrotull-në shishe janë një mënyrë e shkëlqyer për të sjellë përfitimet e këtyre produkteve natyrore direkt në shtëpitë tona. Me një gamë të gjerë madhësish për të zgjedhur dhe udhëzime të thjeshta pastrimi, vajrat tuaja esenciale do të ruhen në mënyrë perfekte në çdo kohë! Të shishe për vaj esencial janë prej qelqi dhe vijnë në madhësi të ndryshme për të mbajtur vajin esencial. Shishe pikatore esenciale vaji mund të përdoret edhe për qëllime udhëtimi.

Vajrat esencialë përdoren nga shumë njerëz në shtëpi, zyrë dhe biznes për të krijuar një hapësirë ​​mirëqenieje. Të shishe vaj esencial prej qelqi të pastër mund të riciklohen, ose të ripërdoren për një qëllim tjetër - ato janë të shkëlqyera shishet boshe të vajit esencial për dekorim ose kontejnerë për përbërës ose aplikime të veçanta si pastrues shtëpiak, produkte për kujdesin e trupit dhe sende të tjera! Shishe bosh me pika vaji esencial shishe vaj esencial të rimbushshme janë të shkëlqyera për ruajtjen e vajrave tuaja, ose nëse keni nevojë për shishe shtesë për një klient. Shishe qelqi të pastër vaji esencial janë gjithashtu perfekte për t'u përdorur si dhurata për miqtë ose familjen gjithashtu.

Kuotat e shisheve të qelqit të vajit esencial

Blini më të mirën shishe me vaj esencial në shitje nga Aromaeasy Wholesale, një lider furnizues me shumicë e produkteve të aromaterapisë. Ne ofrojmë një koleksion të madh të shisheve me vaj esencial si: shishe me rul, shishe qelqi me shumicë, citate shishe qelqi dhe më shumë.

Rrokullisni në shishe për vajra esencialë

Në Aromaeasy, ne ofrojmë një shumëllojshmëri të shishe me vajra esencialë për masë ose për shishe të vetme. Ne ofrojmë gjithashtu një gamë të gjerë etiketash vajrash esencialë dhe produkte natyrore me zbritje me shumicë në vëllim të madh. Misioni ynë është t'ju sjellim produktin më të freskët me sa më shumë çmime të përballueshme nga i besuari furnizuesit ane e mbane botes. shishe me spërkatje me vaj esencial me shumicë dhe shishe qelqi me vaj esencial me produkte të klasit botëror që janë të përshtatshme për të gjitha llojet e përdorimeve. Kompania kujdeset për mjedisin dhe kënaqësinë e klientëve. Tona shishe me vaj esencial janë bërë nga xhami borosilikat me cilësi të lartë dhe përdoren lehtësisht si nga të rriturit ashtu edhe nga fëmijët

Bosh shishet e vajit esencial

Bosh shishet e vajit esencial me shumicë, Aromaeasy Shitje me shumicë zgjedhja juaj më e mirë për shishet bosh me vaj esencial, këto të lira në shitje shishet boshe të vajit esencial disponohen ne shume ngjyra!

Etiketat e personalizuara

Shishe me porosi të personalizuar dhe etiketat e kavanozëve për produktet tuaja. Printimi i etiketave për shtëpinë apo biznesin tuaj. Etiketat e personalizuara mund të dizajnohet për t'iu përshtatur nevojave dhe preferencave tuaja, ose mund të na dërgoni një dizajn që ne mund ta modifikojmë për t'iu përshtatur shishes ose kavanozit tuaj.

Lexo më shumë

Etiketat e shisheve janë një mjet jetik për njohjen e markës së produktit tuaj, veçanërisht kur shitet në katin e dyqanit. Kjo është arsyeja pse ne krenohemi me krijimin etiketë e shtypur me porosis për shishet dhe kavanozat tuaja, të krijuara për t'u dukur profesionale, e pastër dhe e qëndrueshme për të gjitha iniciativat e mundshme të marketingut.

Vizioni i etiketa me porosi të shisheve përshtaten lehtësisht sipas nevojave tuaja. Ekipi ynë i stilistëve mund të krijojë çdo stil, ngjyrë, madhësi ose formë në një mori materialesh.

etiketat e vajit esencial

Video në lidhje me shpërndarësit me shumicë të vajit esencial

Difuzeri me shumicë i vajit esencial me shumicë

Fermat Global-A

Fermë jonë Global

AromaEasy punon me prodhues të besueshëm nga e gjithë bota, për të garantuar cilësinë e vajrave tanë esencialë. Ky është vetëm fillimi.

Ne kemi ngritur laboratorë për çdo fabrikë parësore në gjashtë kontinente, për të siguruar që çdo klient të marrë vajin thelbësor të pastër.

Gjithashtu, ne sjellim standardet tona të larta për këdo që punojmë, duke çuar furnizuesit kryesorë për të përmirësuar praktikat e tyre për të vazhduar me standardin tonë.

Ne ju furnizojmë shumë më të mirët, dhe angazhohemi të jemi nesër edhe më të mirë se sa jemi sot.

Shitësi më i mirë i shpërndarësit me shumicë të naftës thelbësore

Linja e prodhimit të shpërndarësit me shumicë të vajit esencial

Kontaktoni

Besojnë bizneset në të gjithë botën
AromaEasy për të ndërtuar markat e tyre

14 + vite

në biznes

 

100,000 +

konsumatorët

 

500 +

SKU-të e produktit